Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Locuri de munca pentru persoane cu dizabilitati
  4. Locuri de munca pentru persoane cu dizabilitati - Suceava
  5. Locuri de munca pentru persoane cu dizabilitati - Suceava
Postat 22 septembrie 2022

Angajam Ingineri instalatii termice

  • 3 000 - 7 000 lei

  • Tip job

    Full time

  • Suceava, Suceava

  • Nivelul de studii: Calificat

  • Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Numarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Cerințe:

Experiență de minim 2-3 ani în domeniu - obligatoriu;

Diploma de calificare - obligatoriu;

Permis de conducere cat.B - constituie un avantaj;

Responsabilitate, seriozitate, implicare.

Condiții:

Program de lucru full-time;

Contract de munca pe perioada nedeterminata (analize medicale, protecția muncii);

Concedii conform legislației;

Echipament de munca;

Bonusuri și prime;

Plata salariu 2 transe pe luna (fără întârzieri salariale);

Salariul începe de la 3000 RON.

Responsabilități:

- Instalații sanitare, termice si aer condiționat,

- Execuție instalații de detecție, prevenire și stingere a incendiilor

- Responsabil pentru funcționarea eficientă a șantierului pe toată durata proiectului

- Gestionarea comunicarii intre organizatie si terti

- Livrarea documentatiei tehnice solicitate

- Supravegherea echipelor de constructii pentru a respecta standardele tehnice

- Gestionarea costurilor proiectului, aprovizionărilor și logisticii

- Atingerea obiectivelor zilnice/lunare de productie

- Acționează în mod profesional și responsabil în orice moment menținând bune relații de lucru cu restul echipei

Fără persoane care au probleme cu consumul de alcool si cu însușirea de bunuri necuvenite.

ID: 244150697

Timprod Instal

Member Since august 2022
Activ pe 29 septembrie 2022

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din