2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bihor
  6. Ingineri - Salonta
Postat 25 aprilie 2024

Angajam ingineri CFDP

Localizare

Salonta

Full time

Nivelul de studii: Absolvent

Descriere

Angajam ingineri CFDP.

Cerinte:

experienta minim 3 ani in executie

capacitatea de coordonare din punct de vedere tehnic si calitativ a santierului

permis de conducere

Descrierea jobului

Urmareste executia lucrarilor de constructii;

Coordoneaza echipele de muncitori;

Urmareste executia subantreprenorilor;

Intocmeste fise de masuratori privind productia realizata;

Intocmeste evidenta zilnica a cantitatilor de lucrari executate si intocmeste situatii de plata lunare, cu obtinerea de la beneficiar a confirmarii acestora;

Intocmeste necesarului de materiale;

Intocmeste si verifica pontajului lunar pentru personalul din subordine;

Gestioneaza, coordoneaza si repartizeaza utilajele, logistica, resursele in functie de nevoile santierului si de stadiul proiectului;

Este responsabil pentru modului de executie si de respectare a cerintelor din legislatia interna, din proiectele de executie, din clauzele contractuale;

Se ofera :

salariu atractiv

masina de serviciu

Localitate

Salonta,

Bihor

Bihor, Salonta
ID: 267726980