2. Locuri de munca
  3. IT - Telecomunicatii
  4. IT - Telecomunicatii - Bihor
  5. IT - Telecomunicatii - Sanmartin
Postat 02 mai 2024

Angajam Inginer Sisteme de Securitate

Salariu

1 000 - 1 600 €

Localizare

Sanmartin

Full time

Program de munca: Program normal

  Dacă ești pasionat de rețelistică/depanare hardware, ești dornic să te implici în problemele hardware și software apărute în cadrul departamentelor din compania noastră și poți oferi ajutor în rezolvarea acestora, ești candidatul preferat pentru funcția de INGINER SISTEME DE SECURITATE.

Te potrivești in echipa noastră dacă ai:

  • studii superioare absolvite, în domeniu tehnic sau IT;

  • experiență în rețelistică și sisteme de securitate;

  • cunoștințe legate de circuite, procesoare, cipuri, echipamente electronice, echipamente hardware și software de calculator, inclusiv programe și programare;

  • disponibilitate pentru lucru la înălțime și deplasări;

  • permis de conducere cat. B;

  • alte calificări și certificări în domeniu constituie un avantaj;.

Responsabilitățile tale principale vor fi:

  • instalarea și configurarea echipamentelor: date - voce, sisteme de supraveghere video, sisteme de alarmă, detecție incendiu, control acces;

  • configurarea si realizarea modificărilor de hardware/software la echipamentele instalate;

  • actualizarea programelor și configurațiilor de pe echipamentele existente;

  • coordonarea si acordarea suportului tehnic la nivel avansat tehnicienilor din echipă.

Îți vom oferi :

  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

  • tichete de masă;

  • diurnă pentru deplasări;

  • bonusuri de performanță;

  • posibilitatea de a participa la cursuri de specializare și dezvoltare profesională.

Așteptăm CV-ul tău și dorim să te cunoaștem!

Localitate

Sanmartin,

Bihor

Bihor, Sanmartin
ID: 266328508