Navighează la conținutul principal
Adauga anunt nou
Resurse Umane RETRASIB
Postat 22 septembrie 2024

Angajam Inginer proiectare fise de calcul

Localizare

Sibiu

Descriere

Ce oferim?:

  • Stabilitatea locului de muncă;

  • Bonusuri sau prime de performanță;

  • Măriri salariale anuale pe baza evaluărilor anuale;

  • Abonament servicii medicale - Sănătatea este cea mai importantă, așa că vă oferim un

    abonament medical;

  • Bonusuri de recomandare 2000 ron net (1000 ron net dupa 3 luni, alte 1000 dupa 12

    luni) - ii încurajăm pe colegi să ne recomande noi candidați și, în același timp, să aibă

    șansa de a primi un bonus;

  • Bonus de performanta dupa perioada de proba – 700 RON net

  • Ore suplimentare (la solicitarea superiorului) – 200%

  • Prima Paști: 1000 RON net

  • Prima Crăciun: 1200 RON net

  • Prima vacanță: 2000 RON net;

  • Tichete de masă - Cu o valoare de 40 RON;

  • Bibliotecă internă - Hrănește-ți corpul și mintea. Poți împrumuta cărți sau le

    poți citi direct la birou;

  • Sală de luat masa eco-friendly - Dotată cu toate cele necesare pentru a lua

    masa într-un mediu plăcut și liniștit;

  • Firmă de catering pentru mâncare gătită - Zilnic, mâncare proaspătă la un preț

    accesibil pentru doritori;

  • Pauza de masa inclusa in programul de lucru;

  • Beneficii sportive - Este important să te menții activ și încurajăm un stil de viață

    sănătos, așa că îți oferim 7Card, fotbal, volei, tenis cu piciorul sau concursuri de

    pescuit pentru pasionați;

  • Evenimente fericite - Dacă dumneavoastră sau copilul dumneavoastră se

    căsătorește sau deveniți părinte, primiți câteva zile libere suplimentare;

  • Evenimente nefericite - În cazul unor evenimente nefericite din viața

    dumneavoastră, vă sprijinim oferindu-vă zile libere;

  • Ziua de naștere a angajatului - Cadou din partea companiei + o zi liberă plătită

    la alegerea angajatului;

  • Zile de concediu suplimentare – Recompensăm atât vechimea în muncă, cât și

    vechimea în companie;

  • Transport – Decontăm abonament tursib sau contravaloarea abonamentelor

    domiciliu – servicu, sau asigurăm transport de pe anumite rute (Medias – Sibiu) ;

  • Dezvoltare profesională - Multe oportunități de a te dezvolta în cadrul

    companiei;

  • Evenimente de relaxare oferite de către companie;

  • Zonă de relaxare în curtea companiei;

  • Diversitate și mentalitate multiculturală.

  • Te încurajăm să ni te alături, indiferent cine, unde sau ce ești.

Candidatul Ideal

  • Inginer proiectant circuite secundare

  • Experiența in programul de lucru

  • Eplan, constituie avantaj

  • Studii superioare in domeniul ingineriei

  • Cunostinte de MS Office;

  • Experiență de lucru in SAP contituie avantaj;

  • Limba engleza, minim nivel mediu;

  • Comunicare, flexibilitate, dorinta de a invata lucruri noi

  • Munca in echipa

Descrierea jobului si responsabilitati:

  • Calculeaza si analizeaza specificatiile tehnice ale aparatelor si acesoriilor prevazute pe transformatoare.

  • Intocmeste diagramele de circuite secundare, pentru transformatoare si autotransformatoare de putere.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 263060282