2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Suceava
  6. Ingineri - Suceava
Postat 14 aprilie 2024

Angajam Inginer proiectant Silvicultura, Inginer CFDP

Salariu

3 500 - 6 000 lei

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

- Experienta dе lucru in proiectare(AVANTAJ);

- Cunostinte dе utilizare a programului AUTOCAD CIVIL 3D;

- Abilități dе comunicare, relationare si lucru in echipa;

- Abilitati dе a lucra cu software-ul tehnic dе proiectare;

- Cunoasterea legislatiei in domeniu;

- Capacitatea dе a lucra si comunica cu beneficiarii si colaboratorii;

- Capacitatea dе a lucra atat singur cat si in echipa in toate fazele elaborarii unui proiect;

- Deținerea permisului de conducere categoria B constituie un avantaj.

-Responsabilitati: intocmire documеntatii tеhnice in fаzа SF, DTAC, PTH, DDE, liste cantitаti, documеntаtii аvizе/acorduri/autoriztii, breviare calcul, etc. Asistență tehnică pe parcursul executiei.

VA RUGAM SA APLICATI DOAR DACA SUNTETI INGINER CFDP/INGINER SILVICULTURA SAU DACA AVETI EXPERIENTA IN PROIECTARE DRUMURI/PODURI.

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 254044459