2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bihor
  6. Ingineri - Oradea
Postat 04 aprilie 2024

Angajam Inginer pe santier

Salariu

5 000 - 7 000 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem in cautarea de Ingineri Constructori pentru un renumit client din Bihor care activeaza in domeniul constructiilor.

Cerinte:

Studii superioare de specialitate (constructii civile si industriale);

Minim 2 ani experienta pe un post similar;

Experienta in coordonarea de proiecte de constructii;

Cunostiinte bune de utilizare a pachetului Microsoft Office;

Abilitati foarte bune de comunicare si relationare;

Seriozitate, loialitate, lucru in echipa;

Atentie la detalii si capacitatea de a respecta termenele limita;

Permis auto, categoria B.

Descrierea jobului

Urmarire executie dupa proiectul de lucrari al constructiilor;

Sa organizeze si sa programeze lucrarile in santier;

Tine legatura permanent cu conducerea societatii si informeaza orice nereguli constatate in santier;

Sa gestioneze/urmareasca activitatea firmelor colaboratoare;

Sa intocmeasca si sa verifice situatiile intocmite de prestatori;

Sa gestioneze planul operativ de siguranta;

Sa gestioneze eliberarea santierului.

Beneficii:

Oportunitatea de lucra intr-un mediu dinamic si inovator;

Salariu 5000 – 7000 lei NET;

Premii de sarbatori;

Tichete de masa in valoare de 25 lei/zi;

Orele suplimentare se platesc aferent legii;

Laptop si telefon serviciu.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 268546072