2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Iasi
  6. Ingineri - Iasi
DAS SRL
Postat 30 aprilie 2024

Angajam Inginer Ofertare Instalatii Mecanice - Constructii

Localizare

Iasi

Full time

Nivelul de studii: Absolvent

Descriere

Candidatul Ideal

  • Absolvent al facultatii de construcții și instalatii;

  • Experienta pe post (inginer ofertare/decontare constituie avantaj);

  • Experienta in executia lucrarilor de instalații (constituie un avantaj);

  • Cunoasterea tehnologiei de executie a lucrarilor de instalații -reprezinta avantaj;

  • Experienta in utilizarea softurilor: Microsoft Office (excel avansat), Autocad- reprezinta avantaj;

  • Seriozitate, rezistenta la stres, gandire distributiva, abilitati de negociere, abilitati de analiza de cost;

  • Disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

  • Elaborarea ofertelor tehnice și comerciale pentru proiecte ce implică instalații  mecanice (sanitare si HVAC)

  • Studierea caietelor de sarcini și identificarea soluțiilor optime pentru fiecare proiect.

  • Colaborarea strânsă cu echipa tehnică și comercială pentru a asigura o ofertă completă și competitivă.

  • Participarea la întâlnirile cu clienții pentru a clarifica cerințele și a oferi soluții personalizate.

  • Monitorizarea evoluției tehnologice din domeniu și integrarea inovațiilor în ofertele companiei.

BENEFICII:

  • Mediu de lucru dinamic și profesionist;

  • Salariu motivant;

  • Tichete de masa/ Diurna in deplasare.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269408210