2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bucuresti - Ilfov
  6. Ingineri - Bucuresti
  7. Ingineri - Sectorul 5
Postat 26 aprilie 2024

Angajam Inginer ofertare - Devizist in Bucuresti

Salariu

4 000 - 9 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

Descrierea companiei

Suntem o companie cu experienta de peste 17 ani, timp in care am reusit sa ne extindem in piata si sa executam lucrari pe intreaga gama de constructii (atat in domeniul public cat si privat).

Promisiunea noastra fata de tine:

Intotdeauna iti primesti salariul la timp, in baza unui sistem de bonusare foarte clar si transparent. Firma noastra niciodata nu intarzie plata salariilor!

Obiectivul nostru este sa ne extindem in mod accelerat in piata la nivel national si sa ne dublam cifra de afaceri in maxim 2 ani.

Tocmai de aceea compania noastra ofera stabilitatea jobului pe termen lung, cat si oportunitati de evolutie profesionala si financiara semnificative.

Candidatul Ideal

1.    Sa aiba experienta de minim 3 ani pe domeniul constructiilor.

2.    Sa fie absolvent al unei Facultati Tehnice (constituie un avantaj daca ai absolvit Facultatea de Construcții si Instalatii).

3.    Comunicare deschisa cu echipa si colaboratorii.

4.    Gandire strategica si focalizata pe rezultatul final.

5.    Planificare si organizare strategica.

Responsabilitatile Jobului

1.    Verifici cerintele documentatiei de atribuire.

2.    Intocmesti devizele.

3.    Evaluezi perioada de timp necesara finalizarii unui deviz/oferta financiara.

4.    Esti resposnabil de solicitarile de clarificare SEAP.

5.    Sustii devizul in fata sefului ierarhic in vederea aprobarii.

Nu aplica daca

-    cauti doar de un job temporar;

-    nu ai experienta de minim 3 ani pe domeniul constructii si instalatii;

Beneficii

1.    Salariu atractiv in comparatie cu celelalte firme din piata.

2.    Beneficiezi de programe de dezvoltare astfel incat evolutia ta profesionala sa fie maximizata.

3.    Tichete de masa.

4.    O zi libera pentru fiecare an petrecut in companie.

5.    Asigurare privata de sanatate (incepand cu al 2-lea an in companie).

6.    Prima de sărbători (Paste/Crăciun)

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 269548027