Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Vrancea
  6. Ingineri - Focsani
Postat 27 ianuarie 2023

Angajam inginer mecanic si electrician

  • 2 000 - 3 500 lei

  • Tip job

    Full time

  • Focsani, Vrancea

  • Nivelul de studii: Absolvent

  • CUI / CIF: 1437144

  • Запрошуємо людей з України (Oamenii din Ucraina sunt bineveniti)

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Numarul de posturi disponibile: 1

  • Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

  • Munca in schimburi

Descriere

DMF POLIPLAST SRL cu sediul in Focsani, str. Suraii, nr.6, angajeaza inginer mecanic si electrician in domeniul productiei de ambalaje din plastic.

Cerinte: studii superioare in domeniul mecanic experienta intre 1-3 ani de preferat in productie, cunoasterea limbii engleze

Responsabilitati: intretinerea si repararea utilajelor din sectorul de productie, intocmirea si respectarea programului de mentenanta, identificarea solutiilor de optimizare a utilajelor.. Program de lucru de 8 ore pe zi, schimbul I si schimbul II

Salariu atractiv

ID: 242385965

Zaharia Anca

Member Since mai 2018
Activ pe 25 ianuarie 2023

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din