2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Valcea
  6. Ingineri - Ramnicu Valcea
Chimcomplex S.A.
Postat 25 aprilie 2024

Angajam Inginer mecanic – Coordonator retele supraterane

Localizare

Ramnicu Valcea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

 Cerinte:

·         studii superioare in domeniul tehnic de profil mecanic;

·         experiente de utilizare a programelor din pachetul Windows;

·         abilitati de comunicare si de lucru in echipa, seriozitate și punctualitate;

·         orientat spre dezvoltare profesională și cu dorința de a progresa în carieră;

·         experienta in domeniul mecanic sau energetic de minim 2 ani, constituie avantaj.

Rolul postului: Coordonarea si organizarea activitatii de exploatare, intretinere si reparatii a retelelor magistrale supraterane de transport si de distributie a utilitatilor.

Sarcini si responsabilitati principale:

·         Raspunde de executia lucrarilor de reparatii pe retelele supraterane de utilitati si de montare de instalatii noi si modernizari in instalatiile din cadrul societatii.

·         Urmareste si verifica realizarea lucrarilor in timp util, raspunde de calitatea lucrarilor efectuate.

·         Intocmeste necesarul de materiale, aparate izolante, echipament de lucru si protectie, cat si cel scule si dispozitive corespunzatoare pentru lucrarile ce sunt executate de formatia ce o conduce.

·         Urmareste si vizeaza din punct de vedere calitativ si cantitativ lucrarile executate de catre terti.

 Beneficii:

·         Oportunitatea dezvoltarii profesionale si in cariera in cadrul celei mai importante companii din industria chimica din România, un mediu de lucru bun, un salariu motivant si un pachet atractiv de beneficii contractuale.

·         Integrare: in calitate de nou angajat veti beneficia de suport printr-un program de integrare si instruire profesionala care va urmari facilitarea procesului de adaptare la locul de munca si la cultura companiei.

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 269198107