2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Cluj
  6. Ingineri - Jucu
Postat 31 mai 2024

Angajam Inginer-maistru coordonator productie confectii metalice

Localizare

Jucu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

Intelege desen tehnic Bun coordonator Experienta ca sef atelier/ maistru confectii metalice Planifica lucrarile in atelier in functie de prioritati Responsabil de consumabilele necesare atelierului Permis de conducere

Descrierea jobului

Coordonează întreagă activitate, planifică și răspunde de activitățile zilnice ale atelierului; Este responsabil de atingerea obiectivelor atelierului Urmărește desfășurarea activităților zilnice Reuseste sa inteleaga desen de executie, ulterior sa il explice personalului din productie Responsabil de calitatea pieselor produse

Descrierea companiei

Napoca Steel este o societate comerciala cu sediul in Jucu, judetul Cluj, avand ca obiect de activitate proiectarea, executia si instalarea de confectii si structuri metalice pentru diferite aplicatii industriale si civile.

Napoca Steel a fost infiintata in anul 2012 fiind rezultatul imbinarii perfecte intre profesie si pasiune si din dorinta de a veni in sprijinul clientilor cu solutii personalizate. In acelasi timp am vrut sa punem in aplicare intr-un mod cat mai optim, experienta si cunostintele noastre din domeniul confectiilor metalice dobandite in pozitiile ocupate anterior.

Localitate

Jucu,

Cluj

Cluj, Jucu
ID: 258930448