2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bucuresti - Ilfov
  6. Ingineri - Bucuresti
  7. Ingineri - Sectorul 1
Postat 29 aprilie 2024

Angajam inginer instalatii electrice - curenti slabi

Salariu

5 000 - 7 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO25675534

Descriere

INGINER INSTALATII ELECTRICE - CURENTI SLABI

Cerinte candidat:

-        Absolvent studii superioare tehnice

-        Permis de conducere categorie B (constituie avantaj)

-        Atestat ANRE (constituie avantaj)

Responsabilitati:

-        Verifica documentatia tehnica de executie si asigura implementarea de catre subordonati a solutiilor optime din punct de vedere tehnic si economic

-        Coordoneaza echipele din subordine in ceea ce priveste executia lucrarilor

-        Organizeaza lucrarile realizate de subcontractori si verifica situatiile de lucrari intocmite de catre acestia

-        Stabileste necesarul de materiale si il comunica catre sediu central

-        Supravegheaza activitatile de livrare si de returnare a materialelor transmitand catre sediu central documentele aferente livrarilor si retururilor

-        Intocmeste situatii de lucrari

-        Intocmeste documentatia aferenta situatiilor de lucrari (foi de atasamente, procese verbale, etc)

-        Verifica respectarea procedurilor administrative, de protectia a muncii, mediu de catre subordonati

Oferta:

-        salariu corelat cu experienta

-        telefon de serviciu

-        laptop

-        masina

-        bonus de proiecte

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 239499726