1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Alba
  6. Ingineri - Alba Iulia

Anuntul este dezactivat

Postat March 09, 2021

Angajam Inginer in Industria Alimentara

  • 2 500 lei

    (Salariu negociabil)

  • Tip job

    Full time

  • Alba Iulia, Alba

Descriere

Cautam Inginer Tehnolog in Industria Alimentara (morarit-panificatie-patiserie-abator-carmangerie) - program Full-Time, experiența minimă recomandată, dar nu obligatorie, este de 2 ani. Salariul este Negociabil.

– Studii superioare finalizate (inginerie, chimie alimentara)

– Capacitate de comunicare interactiva, dorinta de a lucra in echipa

– Capacitate de a planifica, organiza si administra activitatea proprie si a echipei, de a lua decizii rapide si eficiente

Responsabilitati:

Intocmirea programului de fabricatie, urmarirea si controlarea procesului tehnologic pe faze de fabricatie

Identificarea de solutii pentru eficientizarea costurilor de productie

Verifica calitatea produselor obtinute din punct de vedere al parametrilor organoleptici si fizico-chimici.

Supervizarea intregului proces de productie

Societatea are peste 300 de angajati, ofera un loc de munca stabil si sigur, beneficii diverse. Contractul de munca se intocmeste pe perioada nedeterminata, dar cu o perioada de proba. Salariu va creste in functie de aptitudinile demonstrate la locul de munca.

Pentru mai multe detalii, va rog sa sunati la numarul de telefon: 0745 632 284.

ID: 216281173Raportează

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din