2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Arges
  6. Ingineri - Pitesti
Postat 01 mai 2024

Angajam Inginer – Departament Calitate

Salariu

4 500 - 6 000 lei

Localizare

Pitesti

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice (desen tehnic/mecanica/stiinta materialelor);

  • Cunoasterea ISO9001:2015

  • Cunostinte avansate de operare PC (Microsoft Office, aplicatii specifice);

  • Capacitate de asimilare si procesare in timp scurt a unui volum mare de

informatii;

  • Gandire logica, structurata si analitica;

  • Bune cunostinte de limba engleza;

  • Experienta intr-un post similar este un avantaj.

Responsabilitati cheie:

  • Se asigură ca sunt respectate cerințele specifice în ceea ce privește calitatea

fluxului de producție;

  • Elaborează și gestionează înregistrările de neconformitate și rapoartele de

neconformitate în concordanta cu sistemul de management al calității;

  • Elaboreaza si introduce certificatele de calitate in sistemul informatic

  • Asigură gestionarea și prelucrarea bazelor de date specifice

  • Participă la audituri interne de calitate

  • Realizeaza masuratori si control dimensional

Se ofera:

  • Mediu de lucru placut si dinamic;

  • Specializare si dezvoltare profesionala;

Oportunitatea unei cariere.

  • Salariu cuprins intre 4500 – 6000 RON NET;

  • Bonuri de masa de 30 RON/zi + bonuri cadou;

  • Prime;

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 269226837