Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Resurse Umane
  4. Resurse Umane - Salaj
  5. Resurse Umane - Zalau
Postat 14 septembrie 2021

Angajam inginer constructor si inginer proiectant

  • Tip job

    Full time

  • Zalau, Salaj

  • Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Descriere

Inginer constructor, atat pentru punctul de lucru din Zalau cat si pentru Baia-Mare!

Cerinte:

- Studii superioare de specialitate;

- Cunostinte de AutoCAd 2D, Word si Excel;

- Experienta de minim doi ani pe un post similar;

- Capacitate foarte buna de comunicare si negociere cu partenerii de contract;

- Abilitati de analiza si planificare;

- Permis de conducere cat. B;

- Disponibilitate la deplasari.

Responsabilitati:

- Urmareste, coordoneaza si controleaza calitatea lucrarilor in executie;

- Reprezinta compania in relatia cu beneficarii pe parcursul derularii contractelor;

- Participa activ la planificarea si implementarea managementului calitatii;

- Intocmeste rapoarte cu privire la situatia lucrarilor.

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv;

- Masina de serviciu, laptop, telefon;

- Oportunitati de avansare si de dezvoltare a carierei.

Inginer constructor apa/canal, pentru clientul nostru din Salaj!!

Cerinte:

- Cunostinte avansate de AutoCAd 2D, Word si Excel;

- Experienta de 2 ani pe un post similar.

- Proiecteaza solutiile de alimentare cu apa/canalizare, tratare, epurare, in toate fazele de proiectare, respectand termenele impuse;

- Optimizeaza d.p.d.v. tehnic proiectele si sustine solutiile propuse;

- Centralizeaza documentatia necesara avizarii proiectelor;

- Inctocmeste antremasuratorile si listele de cantitati.

Beneficii:

- Salariu negociabil;

- Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura in tara;

- Echipa tanara si dinamica.

ID: 222448308

Gaminvest HR

Pe OLX din mai 2020

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din