2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bistrita-Nasaud
  6. Ingineri - Bistrita
Postat 24 aprilie 2024

Angajam inginer constructor

Salariu

6 000 - 10 000 lei

Localizare

Bistrita

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 34811163

Noi suntem ALCAD STRUCT si căutam un Inginer Construcții Civile talentat pentru a se alătura echipei noastre! Ești pasionat de domeniul construcțiilor și dorești să participi la proiecte de succes? Te așteptăm în echipa noastră!

Despre companie:

Suntem o companie în creștere rapidă ce acționează în domeniul construcțiilor atât în proiectare, cât și în execuție. Ne mândrim cu o echipă de profesioniști dedicați, care oferă soluții de înaltă calitate clienților noștri.

Descrierea jobului:

  • Citirea si intelegerea proiectelor de constructii civile. (va rugam sa nu aplicati daca nu aveti capacitatea sa intelegeti un proiect).

  • Calculul cantitatilor de lucrari.

  • Intocmirea antemasuratorilor si a listelor de cantitati pentru intocmirea ofertelor la licitatii si a situatiilor de lucrari.

  • Verificarea corectitudinii si corelarii proiectelor tehnice.

  • Intocmirea masuratorilor in santiere pentru decontarea lucrarilor.

  • Intocmirea foilor de atasament pentru decontarea lucrarilor si a documentelor justificative pentru materialele puse in opera.

Cerințe minime orientative:

  • Studii superioare în domeniul construcțiilor sau domenii tehnice conexe;

  • Experienta min. 2 ani intr-un rol similar in domeniul constructiilor.

  • Utilizator de AutoCAD, MS Office (Excel, Word).

  • Atitudine proactivă și orientare spre rezultate.

    Oferim:

  • Seriozitate!

  • Un salariu competitiv și un pachet de beneficii atractive raportate la experiență și performanță;

  • Bonusuri pentru realizari

  • Oportunitatea de a contribui la proiecte importante;

  • O echipă dinamică și un mediu de lucru competitiv;

  • Posibilități de dezvoltare profesională prin participare la cursuri, targuri nationale si internationale, etc.

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 269129638