2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bucuresti - Ilfov
  6. Ingineri - Bucuresti
  7. Ingineri - Sectorul 6
Postat 22 aprilie 2024

Angajam inginer constructor

Salariu

4 000 - 7 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

  • Activitate anterioara in domeniul constructiilor;

  • Experienta in redactarea ofertelor tehnico-economice (reprezinta avantaj);

  • Experienta in coordonarea echipelor si organizarea santierelor;

  • Studii superioare in domeniul constructiilor (reprezinta avantaj);

  • Initiativa, abilitati de comunicare si organizare;

  • Capacitatea de a respecta graficele de lucrari;

  • Seriozitate, implicare, rigurozitate;

  • Permis cat B.

Descrierea jobului

  • Intocmirea si gestionarea ofertelor pentru potentiali clienti;

  • Coordonarea echipelor de muncitori;

  • Iplementarea planurilor tehnice si respectarea graficelor de lucrari si a bugetului alocat;

  • Mentinerea relatiei cu clientii/beneficiarii pe toata perioada lucrarilor, a garantiei si a perioadei de mentenanta;

  • Intocmirea si gestionarea necesarelor de materiale.

Beneficii:

  • Program de lucru 8 ore/zi;

  • Salariu fix, sub forma de avans si lichidare;

  • Bonus de performanta;

  • Loc de munca stabil, pe termen lung;

  • Masina, telefon, laptop;

Descrierea companiei

Suntem o companie care activeaza in domeniul constructiilor civile si industriale.

Oferim posibilitati de afirmare si promovare in baza implicarii si cunostintelor acumulate.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 268756228