2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Olt
  6. Ingineri - Slatina
Postat Azi la 08:26

Angajam Inginer Agronom

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Candidatul Ideal

- Studii finalizate sau in desfasurare in domeniul fitosanitar si agricultura

- Detine bune abilitati de comunicare si relationare;

- Da dovada de empatie, receptivitate, atentie si energie;

- Ofera ajutor, pasiune, zambet, implicare si respect.

Cerinte:

-Minim 1 an experienta

-Cunostinte vaste ale gamelor de produse fitosanitare;

-Comunicare placuta si captivanta cu clientii;

-Cunostinte utilizare calculator+casa de marcat.

Descrierea jobului

- Identificarea nevoilor clientilor, formularea de recomandari (produse fitosanitare), consiliere si fidelizare clienti;

- Informarea clinetilor despre modul de utilizarea produselor si potentialele riscuri sau efecte adverse;

- Eliberarea produselor fitosanitare, conform legislatiei in vigoare;

- Verificarea stocurilor si urmarirea termenelor de valabilitate ale produselor farmaceutice. - Atingerea si depasirea targetului de vanzari.

Beneficii:

-Salariu competitiv și beneficii suplimentare;

-Tichete de masă;

-Tichete cadou pentru Sarbatori.

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 269047916