2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bucuresti - Ilfov
  6. Ingineri - Mogosoaia
RMC DEBITARE LASER
Postat 17 aprilie 2024

INGINER absolvent FIR (TCM) sau Mecanica

Localizare

Mogosoaia

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO17091410

Descriere

ANGAJAM:

  • INGINER absolvent al al facultatii F.I.R, sectia T.C.M

  • INGINER absolvent al al facultatii de Mecanica si Mecatronica.

  • Bun cunoscator al soft-urilor tehnice- AUTOCAD si SOLID WORKS.

  • Cunoasterea programelor TRU TOPS sau BOOST este un avantaj.

  • Nu este obligatorie detinerea carnetului auto.

  • Dinamic, serios, loial, implicat.

  • Varsta nu este o limitare.

OFERIM:

  • Salariu competitiv (bazat pe performanță)

  • Plata salariillor la timp cu respectarea sporurilor legale

  • Instruire profesionala;

  • Lucru intr-un mediu curat, civilizat, cu tehnologie de inalta performanta

  • Stabilitate și dezvoltare profesională.

  • Conditii bune de lucru in hale industriale noi si moderne, curate si incalzite;

    DESCRIERE RESPONSABILITATI

  • Elaborarea programelor de lucru pentru lansarea in executie pentru LASER si ABKANT

  • Asistența în producție pentru finalizarea proiectelor;

  • Intocmirea necesarului cu materie prima in vederea aprovizionarii;

  • Interacțiunea directa cu clienții.

    Firma noastra pune accent pe calitatea umana, pe implicare si pe seriozitate.

    Adresa interviu: Strada Buiacului 11, Mogosoaia, Ilfov, ROMANIA

    Telefon: 07********90⁩

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Mogosoaia,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Mogosoaia
ID: 249633439