2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Iasi
  5. Alte locuri de munca - Iasi
Postat 19 aprilie 2024

Angajam Gipsar - laborator de tehnica dentara

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 17025972

Laboratorul de tehnica dentara Draghici Dental isi mareste echipa.

Cautam sa ne completam etapa de Gips cu al 6 lea coleg

Responsabilitati:

  • realizarea modelelor de gips conform cu cerintele tehnice si verificarea corespondentei dintre fisa medicului si model

  • preluarea amprentelor si verificarea corespondentei datelor pacientului scrise pe fisele de receptie si amprente

  • ambalarea si etichetarea lingurilor standard provenite din cabinetele medicale

  • utilizarea corespunzatoare a aparaturii si intretinerea acesteia

Ce oferim:

  • salariu brut complet, negociabil

  • volum constant de lucru

  • echipa mare de profesionisti

  • program flexibil

  • colaborare pe durata nedeterminata

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269252584