Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Sibiu
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Sibiu
Postat 27 ianuarie 2023

Angajam Gestionar Restaurant FAIN

  • Tip job

    Full time

  • Sibiu, Sibiu

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Nivelul de studii: Calificat

  • Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Candidatul ideal:

  • Minim studii medii, operare pachet MsOffice nivel mediu;

  • Experienta: minim 2 ani intr-un post similar, OBLIGATORIU din domeniul alimentatiei publice - RESTAURANTE/SERVICII;

  • Seriozitate, disciplina, initiativa, memorie vizuala, atentie distributiva;

  • Spirit organizatoric, indemanare, spirit de echipa;

  • Capacitatea de a lucra cu oamenii;

  • Operativitate, punctualitate, integritate.

Responsabilitati:

  • Opereaza in stoc miscarile de marfa si pastreaza documentele justificative legate de stocuri;

  • Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei si efectueaza lunar inventarul stocului de marfa;

  • Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic si ofera informatii despre stocuri;

  • Efectueaza operatiuni de intrare in stoc a marfii si efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei. Raporteaza superiorului ierarhic diferentele intre marfa fizica si cea scriptica aparute la receptia marfii la magazie;

  • Verifica termene de valabilitate ale materiilor prime si asigura rotatia lor(FIFO);

  • Verifica documentele la introducerea NIR-ului si semnaleaza eventualele neconcordante;

  • Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor;

  • Emite comenzi catre furnizori si mentine o relatie buna cu acestia;

  • Raporteaza lunar rezultatele activitatii de gestiune a stocului;

  • Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;

  • Efectueaza transferurile de marfa din stocul central catre celelalte departamente;

  • Pastreaza evidenta documentelor de transfer emise, cu semnaturile de predare/primire la zi;

Beneficii:

  • Salariu atractiv;

  • Sansa de a-ti desfasura activitatea intr-un cadru profesional modern;

ID: 249152889
User avatar

Hotel Golden Tulip

Member Since martie 2016
Activ ieri la 09:13
Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din