2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Buzau
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Buzau
EUROSTING
Postat Azi la 05:47

Angajam Gestionar magazie marfuri

Localizare

Buzau

Nivelul de studii: NecalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Candidatul Ideal

- Studii medii (bacalaureat);

- Cazier judiciar curat;

- Domiciliul stabil in Buzau;

- Ordonat;

- Experienta in gestionarea marfurilor;

- Experienta in pregatirea comenzilor pe baza unei facturi/aviz/nota dе comanda;

- Seriozitate, responsabilitate, integritate;

- Abilitati de planificare si organizare;

- Minim 2 ani experienta in depozit pe un numar mare si diversificat de repere.

Descrierea jobului

- Efectueaza operatiuni de intrare in stoc a marfii;

- Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in depozitul firmei;

- Raporteaza superiorului ierarhic diferentele intre marfa fizica si cea scriptica aparute la receptia marfii la depozit;

- Raporteaza lunar rezultatele activitatii de gestiune a stocului;

- Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;

- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;

- Opereaza in stoc miscarile de marfa;

- Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa;

- Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozitul firmei;

- Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;

- Ofera informatii despre stocuri;

- Respecta legislatia de gestiune a stocurilor;

- Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare;

- Prеgаtеste comеnzile conform notеlor de comаndа/facturа/аviz si verifica predarea acestora.

Oferim:

- Salariu atractiv și motivant;

- Instruire specifică postului;

- Apartenența la o echipă de profesioniști;

- Stabilitate profesionala, mediu de lucru profesionist, oportunitati de dezvoltare a carierei;

- Telefon de serviciu;

- Contract individual de munca pe perioada nedeterminata.

Descrierea companiei

EUROSTING produce si comercializeaza:

- stingatoare de incendiu - portative si carosabile incarcate cu pulbere, spuma mecanica si CO2;

- pichete P.S.I. si cutii hidrant echipate conform normelor in vigoare;

- hidranti subterani, supraterani, portativi;

- accesorii P.S.I. ( furtune, racorduri, tevi refulare, etc. );

- instalatii de semnalizare si stins incendii.

si executa lucrari de :

- servicii de verificare, incarcare si reparare stingatoare, pe tot cuprinsul tarii, la un inalt nivel calitativ si cu maxima operativitate;

- ignifugare a materialelor combustibile;

- termoprotectie a structurilor metalice;

- instalatii de stins si de detectie.

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 270282899