2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Dolj
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Craiova
Postat 11 iunie 2024

Angajam Gestionar Depozit - Isalnita, Dolj

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Activitatea se va desfasura la punctul de lucru al SC CARETTA SRL din localitatea Isalnita, judet Dolj, in program de lucru de luni pana vineri, de la 8-17.

Cerinte minime :

  • Studii : medii;

  • Vechime: minim 1 an pe un post similar (gestionar depozit);

  • Aptitudini de calcul matematic;

  • Cunoștințe minime de operare PC;

  • Detinerea Autorizatiei de stivuitorist si experienta – prezinta un avantaj

  • Atentie la detalii, disciplina, corectitudine, seriozitate;

  • Adopta permanent un comportament in masura sa promoveze imaginea si interesele firmei

Descrierea jobului

-efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei ;

-aranjeaza marfurile pe rafturi/rastel mentinand o ordine logica si curatenie permanenta;

-verifica pe scanner traseul pentru livrare, stabilit de seful ierarhic;

-incarca/descarca/infoliaza si eticheteaza materia prima si produsul finit;

-verifica si se asigura ca se factureaza clientilor toate produsele din comanda si ambalajele aferente;

-pregateste comenzile clientilor si le aduce la locul de incarcare;

-securizeaza si protejeaza marfa atat la picking cat si la incarcarea in masini ;

-participa la inventarierea stocului de marfa ori de cate ori se solicita;

Oferim perspective de dezvoltare într-un mediu de lucru sigur și dinamic, beneficiind de:

  • salariu motivant;

  • tichete de masă;

  • tichete cadou pentru sarbatori;

  • decontare transport;

Descrierea companiei

Suntem o companie autohtona, producatoare de sisteme de acoperisuri si garduri din tigla metalica, prezenta pe piața romaneasca din 2006, timp în care am crescut ambițios și sustenabil, oferind produse de calitate cumpărătorilor, respect partenerilor, proiecte și investiții comunitățili și mediului.

Prin inovatiile aduse, ne dorim ca produsele noastre sa fie apreciate in toata tara datorita durabilitatii si aspectului deosebit ce dau clientilor sentimentul de siguranta si mandrie.

Construim o companie automatizata si digitalizata, sustenabila pe termen lung, dar si un mediu de dezvoltare pentru personalul care doreste sa-si valorifice potentialul uman, contribuind la propria bunastare, cat si la cresterea satisfactiei clientilor nostri.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 270534428