2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Prahova
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Campina
Postat 25 mai 2024

Angajam GESTIONAR DEPOZIT in Campina

Localizare

Campina

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 5

Suntem în căutarea unui gestionar de depozit dedicat și responsabil pentru a se alătura depozitului nostru din Campina.

Perioada Nedeterminata, program 8 ore: 09.00 - 17.30

Responsabilități:

  • Pregătirea comenzilor către clienți

  • Recepția mărfii primite, verificare și depozitare în locurile destinate

  • Menținerea curățeniei și ordinei în depozit

Experiența anterioară în alte depozite sau în domenii similare reprezintă un avantaj.

Cerințe:

  • Punctualitate

  • Disciplina și corectitudine

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și solicitant

Ofertă:

  • Pachet salarial competitiv

  • Oportunități de dezvoltare profesională

  • Mediu de lucru dinamic și prietenos

  • Bonusuri de performanță

  • Cafea + snacks-uri

Dacă ești pregătit să te alături unei echipe motivate și să contribui la buna funcționare a depozitului nostru, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău aici. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Localitate

Campina,

Prahova

Prahova, Campina
ID: 258650344