2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Constanta
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Constanta
Postat 25 aprilie 2024

Angajam Gestionar Depozit Constanta

Salariu

3 000 - 3 600 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: NecalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Descrierea postului:

  • Organizeaza spatiul de depozitare

  • Organizeaza sistemul de receptie

  • Receptioneaza marfa si verifica concordanta intre produsele receptionate si documentele care insotesc marfa

  • Inventariază si urmareste evolutia stocurilor in depozit

  • Solutionează retururile de marfa

  • Pregateste marfa pentru livrare

  • Raspunde de legalitatea operatiunilor specifice de gestiune

 Cerinte pentru exercitare:

  • Atentie concentrata si distributiva; Ordonat; Initiativa;

  • Memorie vizuala; Spirit organizatoric; Capacitate de a lucra cu oamenii;

  • Rezistenta mare la stres; Punctualitate; Fara antecedente penale.

  • Spirit practic; Sociabilitate; Tact; Amabilitate.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Tichete de masă (30 lei/ zi lucratoare)

  • Prime\beneficii de Paste si Craciun *

  • Bonusuri de performanță la finalul perioadei estivale

Program lucru:

L-V 07:30-16:30

S-07:30-12:00( Doar in perioada estivala , in ture, o sambata da una nu )

*acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 269142982