2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Cluj
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Dej
Postat 09 aprilie 2024

Angajam Gestionar depozit

Localizare

Dej

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Compania SAUTER cu sediul in DEJ, STR. HENRI COANDA, NR. 5 - PARCUL INDUSTRIAL ARC angajeaza GESTIONAR DEPOZIT!

CAUTAM COLEG IN ECHIPA DE LOGISTICA!

Vom aprecia daca:

- ai experienta in munca in depozit si intocmirea documentelor de transport;

- ai cunostinte de operare PC – pachet Microsoft Office;

- cunosti limba engleza;

- ai autorizatie ISCIR;

- ai disponibilitate la program flexibil;

- esti un bun organizator;

- ai capacitatea de a lucra in echipa;

- ai capacitatea de a rezolva sarcini multiple si de a respecta termene limita;

- esti ordonat, atent la detalii si orientat spre solutii.

Responsabilitati:

- Inventarierea, gestionarea si depozitarea ambalajelor si a paletilor cu produse finite;

- Intocmirea documentelor pentru livrare (CMR, Aviz);

- Cantarirea pieselor si pregatirea marfurilor pentru livrare;

- Intocmirea fiselor de ambalare a paletilor;

- Crearea si transmiterea comenzilor de transport catre transportatori;

- Pregatirea materialelor auxiliare pentru ambalarea produselor;

- Incarcarea si descarcarea marfurilor;

- Arhivarea documentelor de livrare;

- Participarea la inventarierea anuala.

Ce iti oferim:

- pachet salarial corect si competitiv, transport decontat, prime de sarbatori, prime de vacanta, tichete de masa;

- formare profesionala initiala si continua;

- mediu de lucru placut, in cadrul unei echipe tinere si dinamice;

- posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie moderna, cu perspective frumoase de viitor.

Cine suntem noi:

Sauter Turning Process SRL a fost infiintata in 2015 si este o subsidiara a Sauter Gmbh, o companie germana de succes cu o experienta de peste 80 de ani in fabricarea de piese strunjite de inalta precizie.

Sauter Turning Process SRL dezvolta solutii complete de productie si logistica pentru piese strunjite si ansambluri si, pe langa procesul de strunjire, ofera urmatoarele procese: frezare, rectificare, calire si controlul calitatii.

Informatii la nr. de tel: 07********62

Localitate

Dej,

Cluj

Cluj, Dej
ID: 268595171