2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Bucuresti - Ilfov
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Dragomiresti-Vale
Postat 16 aprilie 2024

angajam gestionar depozit

Localizare

Dragomiresti-Vale

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 11859278

Descriere

Cerinte:

- Experienta intr-o pozitie similara

- Atentie distributiva, rigurozitate, spirit de observatie

- Abilitati de comunicare si munca în echipa

- Rezistenta la stres

- Cazier judiciar

- Cunostinte privind modalitatea de realizare a inventarului, de efectuare a recepţiei mărfurilor

– Cunostinte privind regulile de manipulare, transport şi depozitare a produselor

- Detinerea unui atestat de stivuitorist constituei un avantaj

 Responsabilitati:

 -Efectuarea recepţiei cantitative şi calitative a produselor

-Efectuarea operatiunilor de pregatire a comenzilor conform cu documentele emise si in functie de termenele de valabilitate a produselor

- Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor

– Păstrarea produselor potrivit prescripţiilor tehnice şi a celor igienico-sanitare;

– Manipularea mărfurilor în condiţii optime

– Asigurarea livrarii produselor în ordinea intrărilor şi a loturilor

– Gestionarea şi arhivarea corecta a documentelor cu care se lucrează

-Realizeaza/Participa la inventarierea marfii

– Folosirea eficienta a spaţiilor de depozitare

– Păstrarea curăţeniei în cadrul depozitului şi în afara acestuia

Beneficii:

- conditii optime de lucru - pachet salarial motivant

- posibilitati de dezvoltare profesionala

Descrierea companiei

Societate cu sediul in Bucuresti/Ilfov si mai multe puncte de lucru la nivelul tarii, care opereaza pe segmentul de vanzari si prestari servicii.

Localitate

Dragomiresti-Vale,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Dragomiresti-Vale
ID: 265675169