2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Dambovita
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Targoviste
Postat 17 aprilie 2024

Angajam Gestionar Depozit

Localizare

Targoviste

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Numarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO3180640

Esti o persoana serioasa si cauti un loc de munca stabil si cu multe beneficii, intr-o companie mare?

Căutam gestionar pentru depozit REGATA în Târgoviște

Descrierea jobului:

  • Efectueaza receptia cantitativa si calitativa a marfurilor;

  • Raspunde de gestionarea intregului stoc;

  • Coordoneaza activitatea in depozit;

  • Verifica orice iesire/livrare de marfa in raport cu documentele de livrare;

  • Raspunde de bunurile gestionate, precum si de corectitudinea actelor intocmite.

Candidatul ideal:

  • Experienta anterioara in gestiune si activitatea din depozit, de preferat minim 2 ani;

  • Minim studii medii;

  • Bun organizator, ordonat, capabil sa lucreze sub presiune;

  • Cunoștințe PC și/sau MS Office - nivel mediu;

  • Persoană dinamică și responsabilă, atenție deosebită la detalii;

  • Seriozitate si punctualitate.

Cine suntem?

www.regata.ro

LIDER NATIONAL IN IMPORTUL SI DISTRIBUTIA DE GRESIE SI FAIANTA

Ne puteti aduce CV-urile si la sediul companiei REGATA, in Targoviste, Str. Laminorului, 65

Localitate

Targoviste,

Dambovita

Dambovita, Targoviste
ID: 252096496