2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Cluj
  6. Manipulatori marfa - Huedin
Postat 09 mai 2024

Angajam gestionar depozit

Localizare

Huedin

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Angajam gestionar la depozitul nostru de materiale de constructii din Huedin;

 Responsabilitati:

  • Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in depozit;

  • Verifica documentele la introducerea NIR-ului si semnaleaza eventualele neconcordante;

  • Verifica documentele fiscale ce insotesc marfa si le transmite clientului;

Cerinte:

  • Studii medii;

  • Atentie la detalii, bune abilitati organizatorice;

  • Reprezinta avantaj autorizatie de stivuitorist si talon valabil;

Beneficii:

  • oferim bonuri de masa;

  • contract de munca pe perioada nedeterminata;

  • mediu de lucru stabil;

  • oportunități de dezvoltare profesională;

Programul de lucru: luni - vineri, de la ora 08 la 17, plus doua sambete pe luna;

 Pentru mai multe detalii ne gasiti la numarul de telefon din anunt intre orele 8-17.

Localitate

Huedin,

Cluj

Cluj, Huedin
ID: 227372660