2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Buzau
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Buzau
Elit
Postat 25 aprilie 2024

Gestionar - Buzau

Localizare

Buzau

Full time

Numarul de posturi disponibile: 1

Companie multinationala, furnizor de piese si accesorii auto, prezenta in Romania din 1999, cu peste 600 de angajati permanenti, angajeaza pentru filiala sa din Buzau.

Apreciem si multumim anticipat candidatilor care ataseaza un CV pentru a fi contactati de catre noi in cel mai scurt timp. Precizam ca vom contacta doar candidatii care sunt eligibili pentru acest post.

Va multumim!

Gestionar depozit piese auto filiala – Buzau, Str Capitan Purcherea Laurentiu nr. 1A

Candidatul ideal:

- Studii medii finalizate / scoala profesionala;

- Experienta in manipularea marfii – avantaj;

- Cunostinte de operare programe gestiune si lucrul cu scanner - avantaj;

- Persoana serioasa, organizata, responsabila.

In caz ca nu ai lucrat pana acum cu scanner-ul sau cu un soft de gestiune, fii fara grija!

Te invatam noi!

Descrierea jobului

- Efectuarea receptiei fizice a marfii la intrarea in depozitul firmei cu ajutorul lizelor, carucioarelor, transpaletelor;

- Ambalarea si securizarea marfurilor in vederea livrarii

- Respectarea programului de livrari;

- Participarea activa la inventare, cand este nevoie.

Oferim:

- Vei fi angajat cu contract de munca perioada nedeterminata;

- Vei fi platit la timp, in fiecare luna

- Vei castiga un salariu fix net garantat + spor de weekend motivant ( se lucreaza 2 sambete / luna program scurt, pana la pranz) + tichete de masa;

- Lucrul pe durata zilei, fara schimb de noapte sau duminici.

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 269197435