2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Arad
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Sofronea
Postat 11 aprilie 2024

Angajăm gestionar

Localizare

Sofronea

Descriere

Candidatul ideal

  • Studii medii sau superioare;

  • Minim 2 ani experiență în gestionarea depozitelor sau a operațiunilor logistice;

  • Carnet ISCIR de stivuitorist și experiență cu motostivuitorul;

  • Foarte bune abilități de organizare.

  • Cunoștiințe operare PC;

  • Rezistență fizică;

Descrierea jobului

  • Recepționarea cantitativă și calitativă a mărfurilor care sosesc în depozit;

  • Păstrarea și operarea zilnică a fișei de magazie pentru fiecare element de gestiune;

  • Verificarea periodică a stocurilor fizice de produse finite si mărfurilor din gestiune;

  • Supravegherea și avizarea transferurilor de mărfuri între depozite;

  • Ordonarea produselor în depozit cu respectarea delimitărilor impuse de legislația în vigoare;

  • Responsabil de coordonarea activităților de încărcare/descărcare a mărfurilor din și în depozit;

Se oferă

  • Salariu competitiv, în funcție de experiență;

  • Tichete de masă;

  • Tichete cadou de sărbători;

  • Transport gratuit.

Descriere companie

Lacto Food este o firmă de origine românească, înființată in 1994, având capital integral privat, cu sediul în localitatea Șofronea, județul Arad.

În perioada recentă, ne-am diversificat activitatea prin producerea de produse lactate sub marca noastră proprie, precum și prin furnizarea de mărci private pentru lanțurile de magazine. Portofoliul nostru cuprinde o gamă variată de produse, printre care se numără unt, cascaval, amestecuri tartinabile și multe altele.

Localitate

Sofronea,

Arad

Arad, Sofronea
ID: 262006283