2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Cluj
  5. Alte locuri de munca - Cluj-Napoca
Postat 19 mai 2024

Angajam florist Full-Time, Part-Time

Salariu

2 700 - 3 500 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 46484383

Avenue des Roses caută un Florist Talentat in Iulius Mall- Cluj-Napoca.

Suntem în căutarea unui florist pasionat și talentat pentru a se alătura echipei noastre la Avenue des Roses. Indiferent dacă ești în căutarea unui loc de muncă full-time sau part-time, și fără experiență anterioară în domeniul floral, te încurajăm să aplici! Noii angajați vor beneficia de sesiuni de training pentru a-și dezvolta abilitățile și cunoștințele în arta florilor.

Responsabilități:

• Crearea și aranjarea buchetelor, aranjamentelor florale și a altor produse florale într-un mod creativ și estetic. •Consilierea clienților în alegerea celor mai potrivite aranjamente florale pentru diverse ocazii.

• Menținerea calității și prospetimii florilor și a produselor florale în magazin.

Cerințe: Experiență anterioară în domeniul floral este un avantaj, dar nu este obligatorie. Cunoștințe solide despre diferite tipuri de flori și modul lor optim de îngrijire. Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții. Creativitate și atenție la detalii. Dacă ești o persoană entuziastă, creativă și pasionată de flori, te încurajăm să aplici pentru acest post.

Alătură-te echipei noastre la Avenue des Roses și aduce magia florilor în viețile clienților noștri!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 270265828