2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Bihor
  6. Contabilitate - Oradea
Postat 23 aprilie 2024

Angajam Expert Contabil

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Angajam expert contabil pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești un profesionist cu experiență în domeniul contabilității și îți dorești să te implici într-un mediu stimulant și plin de provocări, aceasta este o oportunitate excelentă pentru a-ți dezvolta cariera și pentru a contribui la succesul nostru și al clienților noștri.

Responsabilități:

Întocmirea și prezentarea rapoartelor financiare lunare, trimestriale și anuale către superiori

Depunerea la timp a declarațiilor fiscale și a altor rapoarte cerute de autoritățile fiscale

Pregătirea și prezentarea situațiilor financiare către clienți și furnizori

Asigurarea respectării corecte a reglementărilor fiscale și contabile în vigoare

Cerințe:

Experiență anterioară într-un rol similar în domeniul contabilității, preferabil într-o firmă de consultanță sau într-o companie similară

Licență în contabilitate sau calificare similară

Cunoștințe solide despre legislația fiscală și contabilă

Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții și cu alte părți interesate

Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a respecta termenele limită

Atitudine proactivă și orientată către rezultate, cu un simț pronunțat al responsabilității

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesional și stimulant, alături de o echipă talentată și dedicată

Salariu competitiv și pachet de beneficii atractive

Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei

Dacă ești pregătit să îți aduci contribuția la succesul nostru și al clienților noștri și să te dezvolți într-un mediu dinamic și profesionist, te invităm să aplici la poziția noastră de expert contabil. Detalii la telefon.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269412751