2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Constanta
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Constanta
ELMAS SRL
Postat 28 aprilie 2024

Angajam Electromecanic/mecanic service stivuitoare LINDE

Localizare

Constanta

Descriere

Cerinte:

  • Studii medii – liceu sau şcoală profesională

  • Certificat de calificare în meseria de electrician/electromecanic

  • Disponibilitate pentru deplasari

  • Apt pentru lucru la inaltime

  • Permis de conducere categoria B.

Responsabilitățile postului:

  • Lucrari de service si montaj pentru stivuitoare si poduri rulante

  • Se fac deplasari in teritoriu pentru clientii din zona.

Oferim:

  • CIM pe durata nedeterminata

  • Salariul se negociaza in urma interviului/proba de lucru

  • Program de lucru de 8 ore/zi – 8:00 – 16:30 de luni pana vineri

  • O masa calda /zi in valoare de 25 lei (venit impozabil)

  • Tichete de masa 30 lei/zi lucrata

  • Dupa perioada proba asigurare medicala in reteaua de sanatate Regina Maria

  • Transport asigurat pe raza municipiului Brasov

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 257460146