2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Prahova
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Ploiesti
Postat 30 aprilie 2024

Angajam Electromecanic Intretinere si Reparatii Utilaje Industriale

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Cerințe:

Experienta in intretinerea si reparatia echipamentelor industriale;

Experienta practica in lacatuserie sau mecanica industriala;

Diploma de calificare profesionala constituie un avantaj.

Responsabilitati:

Executa lucrari de intretinere si reparatii a utilajelor existente pe liniile de productie;

Verifica starea tehnica a utilajelor si instalatiilor;

Efectueaza operatii de ungere si gresare a utilajelor conform instructiunilor, inlatura pierderile de lubrifianti;

Efectueaza reparatii accidentale la utilaje;

Conditii:

Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Mediu de lucru placut;

Instruire in fabrica pe utilaje;

Salariu motivant si timp de lucru flexibil

Prin transmiterea candidaturii dvs. pentru acest job sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 250235003