Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Alte domenii
  5. Alte domenii - Brasov
  6. Alte domenii - Brasov
Accent Jobs Romania
Postat Azi la 07:38

Angajam Electromecanic in Belgia

Localizare

Brasov

Tip job

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: AlteleRecrutare la distanta

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Cautam electromecanici pentru o companie internațională de referință în soluțiile pentru industria designului interior și construcției. Suntem în căutarea unei persoane talentate și motivate pentru a se alătura echipei, unde inovația este o valoare fundamentală.

Descrierea postului

  • Depanarea tehnică: Colaborați cu echipa de mentenanță pentru a identifica și remedia defecțiunile tehnice. Utilizați abilitățile dumneavoastră de rezolvare a problemelor pentru a diagnostica problemele și a implementa soluții eficiente.

  • Mentenanță preventivă: Efectuați lucrări periodice de mentenanță pentru a preveni defecțiunile și a asigura funcționarea optimă a mașinilor. Aceasta poate include lubrifierea, curățarea și ajustarea componentelor mașinii.

  • Ajustarea mașinilor: Efectuați reglaje și ajustări pentru a asigura producția de calitate și performanța optimă. Aveți cunoștințe solide în domeniul electricității industriale, iar cunoașterea PLC-urilor constituie un avantaj.

  • Propuneri de îmbunătățire: Formulați propuneri de îmbunătățire pentru a optimiza procesele de lucru și a crește eficiența mașinilor. Implementați aceste propuneri și monitorizați rezultatele obținute.

  • Siguranța și ordinea: Aveți grijă de ordinea și curățenia instalațiilor și mașinilor, respectând normele de siguranță. Raportați orice probleme sau defecțiuni care ar putea afecta siguranța sau performanța mașinilor.

Candidatul ideal

  • Diplomă tehnică sau experiență echivalentă.

  • Experiență preferabilă în mentenanța tehnică.

  • Capacitatea de a lucra independent și responsabil.

  • Abilități de rezolvare a problemelor și orientate spre rezultate.

  • Abilități sociale și pasiune pentru tehnologie.

Beneficii

  • Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta

  • Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

  • Al 13-lea salariu

  • Bani de vacanță

  • Asigurare medicală

  • Zile legale libere plătite

  • Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 260924507

Descarca aplicatia pentru telefonul tau