2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Neamt
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Piatra Neamt
Postat 05 aprilie 2024

Angajam Electricieni in orasul Piatra Neamt

Salariu

4 500 - 6 500 lei

Localizare

Piatra Neamt

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Descriere:

Compania ProHuman APT angajeaza Electricieni pentru un mare jucator de pe piata panourilor fotovoltaice din orasul Piatra Neamt.

Candidatul Ideal:

  • Experienta pe un post similar de MINIM 2 Ani;

  • Studii medii sau superioare ( Reprezinta avantaj );

  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa;

  • Abilitati de coordonare a intregii activitati;

  • Gestionarea eficienta a timpului de lucru;

  • Dispus la deplasari in tara.

Descrierea jobului:

  • Realizeaza lucrari electrice de joasa si medie tensiune;

  • Se ocupa cu pozarea si conexarea cablurilor de tensiune;

  • Montajul echipamentelor electrice de lucru;

  • Realizarea conexiunilor cablurilor si conductoarelor in doze si la echipamentele electrice.

Beneficii:

  • Bonuri de masa in valoare de 30 Lei/Zi;

  • Transport GRATUIT oferit prin decontare;

  • Diurna pentru deplasari;

  • Bonusuri si sporuri in functie de performanta;

  • Ore/Ture suplimentare platite 200%.

Pentru mai multe Informatii ne puteti contacta la Numarul de Telefon:

  • 07********43 - Alexandru Ciuclea

Localitate

Piatra Neamt,

Neamt

Neamt, Piatra Neamt
ID: 264862903