2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Brasov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Brasov
BENCHMARK ELECTRONICS ROMANIA SRL
Postat 28 aprilie 2024

Angajam Electrician Tablotier

Localizare

Brasov

Descriere

Responsabilități

  • Asamblarea și echiparea tablourilor electrice conform documentației tehnice;

  • Cablarea si montarea aparatajului si componentelor tabloului electric;

  • Etichetarea si verificarea functionalitatii acestuia in conformitate cu schema electrica;

  • Testarea funcționalității tablourilor electrice.

Candidatul Ideal

  • Cunoștinte privind aparatele și echipamentele utilizate pentru tablouri electrice  de joasă și medie tensiune;

  • Abilități de citire și înțelegere a schemelor electrice;

  • Persoană responsabilă;

  • Capacitatea de lucru în echipă;

  • Disponibilitate deplasari in strainatate.

Constituie avantaje:

  • Experienta anterioara in realizarea tablourilor electrice;

  • Cunostinte limba engleza.

Beneficii:

  • Tichete de masa in valoare de 35 lei/zi;

  • Subventie la cantina, maxim 10 lei/zi;

  • Ore suplimentare platite dublu;

  • Prime de Paste si de Craciun;

  • Prima de prezenta oferita trimestrial de 200 lei net;

  • Pachet servicii medicale Medlife;

  • Bonus recomandare nou angajat;

  • Formare si dezvoltare la locul de munca;

  • Contract pe perioada nedeterminata;

  • Transport asigurat din Brasov, Stupini, Codlea, Ghimbav, Zarnesti, Rasnov, Cristian, Sacele;

  • 21 zile de concediu;

  • 1 zi de concediu pt ziua de nastere.

Va asteptam!

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 268532236