2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Valcea
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Ramnicu Valcea
Postat 15 aprilie 2024

Angajam Electrician si Mecanic

Localizare

Ramnicu Valcea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

Prohuman angajeaza mecanic/electrician in Ramnicu Valcea pentru a gestiona activitatile de intretinere şi reparaţii (mentenanţă), a lucrărilor la nivel de fabrica, pentru liniile de productie

·        Calificare în domeniul mecanic/electric sau o experiență anterioară în domeniul (electro) mecanic sau într-un rol similar, pentru liniile de productie;

·         Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor;

·         Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită;

·         Atenție la detalii și precizie în executarea sarcinilor;

·         Bune abilitati de comunicare;

·         Responsabilitate, gandire critica si abilitati logice de solutionare a problemelor.

Responsabilitati

·        Repararea, inlocuirea, intretinerea si modernizarea echipamentelor/ instalatiilor electrice in cel mai scurt timp posibil;

·         Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor la echipamentele electrice și mecanice

·         Efectuarea diverselor operatii de mentenanta asupra echipamentelor mecanice, electromecanice de productie;

·         Colaborarea cu echipa de producție pentru a asigura respectarea termenelor de livrare;

·         Intocmirea necesarului de piese si consumabile pe partea mecanica/electrica;

·         Va acorda suport echipei cu propuneri de imbunatatire a activitatii pe partea electrica.

BENEFICII

  • Pachet salarial atractiv;

  • Sistem de bonusare in functie de indicii de performanta stabilit;

  • Mediu de lucru dinamic și inovator.

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 269059290