2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Giurgiu
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bolintin-Deal
STRABAG SRL
Postat 02 mai 2024

Angajam Electrician reparatii utilaje de constructii - Bolintin Deal

Localizare

Bolintin-Deal

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Descriere

Cautam electrician pt. reparatii de utilaje de constructie.

Candidatul ideal:

  • studii tehnice adecvate,

  • familiarizare cu utilajele de constructii,

  • seriozitate si punctualitate,

  • spirit de echipa,

  • permis conducere cat. B.

  • Experienta in munca de santier constituie un avantaj;

  • Experiență anterioară în diagnosticarea și repararea sistemelor electrice la utilaje de construcții.

  • Cunoștințe solide în domeniul electricității și a componentelor electrice.

  • Abilitatea de a lucra atât individual, cât și în echipă.

  • Atitudine proactivă și orientată către rezultate.

Descrierea jobului:

  • intretinere si reparatii electrice,

  • alte activitati conform fisa postului.

  • Posturile sunt disponibile in Bolintin si in Timisoara.

  • Electrician pentru Reparații Utilaje de Construcți

Responsabilități:

  • Diagnosticarea și remedierea problemelor electrice la utilajele de construcții.

  • Disponibilitatea la deplasari pe santierele din tara

  • Efectuarea reparațiilor preventive și corective la sistemele electrice.

  • Asigurarea că utilajele sunt sigure și respectă normele de securitate.

  • Colaborarea cu echipa de tehncieni pentru a menține utilajele în stare optimă de funcționare.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

  • Mediu de lucru stabil și plăcut.

Dacă sunteți un electrician cu experiență și doriți să vă alăturați unei echipe dinamice și angajate, vă încurajăm să aplicați./p>

Vă rugăm să trimiteți CV-ul prin aplicare pe OLX și o scrisoare de intenție.

Pentru mai multe detalii, apelati numerele de telefon din anunt.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Bolintin-Deal,

Giurgiu

Giurgiu, Bolintin-Deal
ID: 261396878