2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 3
APA NOVA BUCURESTI SA
Postat 01 mai 2024

Angajam ELECTRICIAN (program de lucru în ture)

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Despre rol:

Echipa Apa Nova București este în căutarea unui Electrician, cu program de lucru în ture. Dacă profilul tău corespunde celui căutat de noi, te invităm să aplici pentru acest post.

Responsabilitati:

  • Operează utilajele și echipamentele din cadrul proceselor tehnologice controlate, utilizând instrumentele asociate, corespunzătoare funcționării în condiții optime de operare și sigurantă;

  • Supervizează funcționarea echipamentelor acționate electric și efectuează reglajele necesare;

  • Efectuează manevrele de configurare a schemei de funcționare conform cerințelor de operare și siguranță;

  • Efectuează întreținerea instalațiilor conform programului și remediază disfuncționalitățile din aria de responsabilitate;

  • Execută sarcini generale și de mentenanţă preventivă necesare pentru a menține instalațiile, echipamentele și instrumentele unităţii în condiții de operare;

  • Utilizează echipamentele și uneltele pe care le are în dotare.

Cerinte:

  • Studii: medii (profil tehnic);

  • Specializare: electrică/mecanică;

  • Nivel experiență: minim 3 ani experiență în domeniul instalațiilor industriale;

  • Certificări: ISCIR (macaragiu, fochist) - constituie un avantaj.

Beneficii:

  • Pachet financiar format din: salariu, tichete de masă (40 de lei/zi), tichete cadou (Paște, Crăciun), tichete cadou pentru copiii minori ai angajaților (1 iunie și Sărbătorile de iarnă);

  • Prime și bonusuri:  prime de performanță, speciale, de obiectiv, de Paște, Crăciun, vacanță, zi de naștere, prime de senioritate și cu ocazia pensionării;

  • Decontarea serviciilor de apă/canalizare;

  • Vouchere de vacanță;

  • Zile libere plătite, suplimentare zilelor de sărbătoare legală (a treia zi de Paște și de Crăciun, 20 iulie - Sfântul Ilie, 31 decembrie);

  • Zile libere plătite și ajutoare financiare pentru diferite evenimente familiale deosebite;

  • Servicii medicale asigurate în sistem privat și asigurare privată în caz de accident sau intervenție chirurgicală;

  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională continuă;

  • Abonament gratuit la biblioteca Bookster.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 269364193