2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Arad
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Sanpaul
Coficab
Postat 22 martie 2024

Angajăm electricieni și mecanici

Localizare

Sanpaul

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 5

Descriere

Alătură-te echipei noastre!

Se recunoaște vechimea anterioară în COFICAB a foștilor angajați!

Responsabilități:

  • Întreținerea și repararea utilajelor (electric/mecanic)

  • Desfășoară operațiuni complexe privind asamblarea și repararea utilajelor din spațiul de producție

  • Reglează și verifică instrumentele de măsură utilizate în spațiul de producție

  • Asigură suport pentru mecanici/electricieni

Cerințe:

  • Experiență în producție;

  • Studii tehnice de specialitate (Scoală profesională, Liceu tehnic);

  • Disponibilitate la program de lucru în 3 schimburi (flux continuu);

  • Persoană dinamică, organizată, spirit de echipă;

  • Cunoștințele de electronica sau automatizari reprezinta un avantaj;

Oferta:

Un loc de muncă stabil;

Ore suplimentare plătite;

Salariu atractiv, tinând cont de experiență;

Bonusuri lunare;

Prime de sărbători;

Al 13 lea salariu;

Indemnizație pentru masă de 11 lei/zi;

Tichete de masă în valoare de 20 lei;

Transport gratuit;

Echipament de lucru;

Pregătire profesională;

Posibilități de promovare;

Asigurare medicală privată;

Clauza GDPR Coficab Eastern Europe procesează datele dvs. personale în scopul recrutării pentru această poziție vacantă. Prin aplicarea CV-ului dvs., sunteți implicit de acord cu această procesare. Coficab Eastern Europe asigură respectarea protecției datelor personale.

Localitate

Sanpaul,

Arad

Arad, Sanpaul
ID: 214252698