2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Salaj
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Zalau
ANDREM STRATEGY SRL
Postat 28 aprilie 2024

Angajam Electrician masura energie electrica

Localizare

Zalau

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Descriere

Responsabilitati:

  • Executarea lucrarilor de citire, verificare sau inlocuire a echipamentelor de masura a energiei electrice;

  • Gestionarea stocurilor de materiale necesare pentru desfasurarea activitatii;

  • Operarea informatiilor in baza de date;

  • Posibile deplasari;

Cerinte:

  • Calificare in meseria de electrician, electrotehnist, electromecanic;

  • Constiutie avantaje:

  • Diplome in meserii colaterale Instalator Sisteme Fotovoltaice, Instalator in Sisteme Eoliene, etc;

  • Detinerea de certificate de autorizare ANRE;

  • Permis de conducere categoria B;

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;

  • Tichete de masa;

  • Masina de servici;

Localitate

Zalau,

Salaj

Salaj, Zalau
ID: 265301892