2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 4
Postat Azi la 09:38

Angajam Electrician Intretinere si Reparatii

Salariu

4 500 - 6 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Clientul nostru este reprezentat de o companie infiintata in anul 2013, care recicleaza deseurile de sticla, fiind una dintre cele mai moderne si performante fabrici din Europa de Sud-Est.

Fabrica face parte dintr-un grup de companii, grup care si-a inceput povestea in 2002, iar de atunci si pana in prezent s-a dezvoltat intr-un parc integrat de reciclare care ofera solutii de colectare, logistica, reciclare si valorificare a diverselor tipuri de deseuri, de la plastic pana la sticla, echipamente electrice si electronice, becuri, neoane si baterii.

Punct de lucru: Popesti Leordeni, Jud Ilfov.

Contract: individual de munca, perioada nedeterminata.

Program de lucru: se lucreaza in 3 schimburi, 8 ore/zi:

  • Schimbul I: 6:00-14:30

  • Schimbul II: 14:00-22:30

  • Schimbul III: 22:00-6:30

Responsabilitati:

  • Realizarea lucrarilor de mentenanta preventive;

  • Participarea si realizarea reviziilor tehnice;

  • Realizarea reparatiilor curente si reparatii capitale la echipamentele si utilajele aflate in sectia de productie.

Cerinte:

  • Studii medii finalizate;

  • Calificare Electrician;

  • Minimum 3 ani experienta pe un rol similar;

  • Cunostinte de desen tehnic;

  • Cunostinte teoretice si practice din domeniile: electrotehnica, electronica, mecanica, echipamente actionate electric;

  • Bune abilitati de comunicare;

  • Integritare, abilitati de lucru in echipa, dar si individual;

  • Respectarea programului de lucru si a termenelor limita.

Beneficii:

  • Tichete de masa (40 RON / zi lucratoare);

  • Bonus de performanta, fidelitate, sarbatori legale, pensionare;

  • Ore suplimentare platite;

  • Decontare transport.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 270665294