2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Specialist energie regenerabila
  5. Specialist energie regenerabila - Bucuresti - Ilfov
  6. Specialist energie regenerabila - Popesti-Leordeni
Postat 11 aprilie 2024

Angajam electrician / Instalari invertor panouri fotovoltaice

Salariu

6 800 - 8 800 lei

Localizare

Popesti-Leordeni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 48216000

Angajam electrician / Instalari invertor panouri fotovoltaice.

Cerințe:

-Calificare: în domeniul electric, certificat sau o diplomă în electricitate;

-Experiență;

-Cunoștințe tehnice;

-Abilități de comunicare;

-Abilități de rezolvare a problemelor: trebuie să fi capabil să identifice problemele și să găsească soluții eficiente într-un mod rapid și precis;

-Flexibilitate: Deoarece job-ul implică deseori lucrul în diferite locații, este important să fii flexibil și disponibil pentru a efectua deplasari la locația clienților;

-Atenție la detalii: Trebuie să fie foarte atent la detalii, deoarece o greșeală minoră poate avea consecințe grave în domeniul electric;

-Respectarea normelor de siguranța;

-Autorizare ANRE - constituie un avantaj;

-Permis auto categ B – constituie un avantaj;

Responsabilități:

-Se subordonează Site Managerului sau Project Managerului;

-Vei face execuția instalațiilor electrice conform proiectului și specificațiilor proiectantului și a coordonatorului de departament;

-Vei face verificării și măsurători pe circuitele electrice;

-Vei realiza tablouri electrice cu / fară automatizare conform proiectului;

-Vei asigura punerea lor în funcțiune;

-Vei asigura suport în măsurătorile Pram ;

-Postul necesită deplasări, dar nu deplasări lungi (media fiind de 2-3 zile/săptămână – nu sunt necesare săptămânal, ci variază în funcție de proiecte);

Beneficii Acordate:

-Oportunități de avansare în interiorul companiei;

-Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dedicată promovării unei afaceri durabile și bazată pe valori morale;

-Oportunitatea de a contribui la dezvoltarea produselor ecologice de înaltă calitate;

-Echipament adecvat;

-Bonuri de masă;

Localitate

Popesti-Leordeni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Popesti-Leordeni
ID: 260378162