2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj-Napoca
Hospital Technical Solutions
Postat 26 aprilie 2024

Angajam Electrician in constructii

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Descrierea jobului:

 Executa pe teren lucrari de instalare si reparatii electrice la terti (clientii societatii)

 Citeşte şi interpretează corect schema electrică;

 Alege materialele, dispozitivele, echipamentele şi aparatele de măsură conform specificaţiilor din schemă;

 Montează tuburile de protecţie, conductorii şi echipamentele şi realizează conexiunile şi izolaţiile conform schemei şi normelor tehnice de securitatea muncii;

 Pune sub tensiune instalaţia şi utilizează aparate, tehnici şi proceduri specifice pentru verificarea funcţionării acesteia;

 Identifica si executa lucrari de remediere a defectiunilor de orice tip, aparute la echipamentele montate;

CERINTE:

 Studii medii – Liceu, Scoala de meserii, Scoala profesionala

 Experienta minim 2 ani in montaj instalatii electrice

 Autorizatie ANRE grad II B

 Permis conducere cat B - de dorit

 Disponibilitate pentru deplasari frecvente

 Buna capacitate de comunicare.

 Seriozitate si dinamism

BENEFICII:

 Asigurare medicală privată după perioada de probă;

 Mediu de lucru dinamic și profesionist;

 Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

 21 zile lucratoare de concediu;

 Salariu atractiv;

 Mașină de serviciu după caz;

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 266926887