2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Galati
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Galati
Postat 29 aprilie 2024

Angajam Electrician de joasa tensiune

Localizare

Galati

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

DERPAN srl angajeaza Electrician de joasa tensiune pentru punctul de lucru din sat Smardan, str. Tecuci nr.7, jud. Galati

Candidatul Ideal:

  • Studii medii, de preferinta profil tehnic.

  • Absolvirea cursului de calificare profesionala ca electrician.

  • Experienta anterioara in pozitie similara.

  • Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa.

Descrierea jobului:

  • Intretinerea si repararea echipamentelor complexe.

  • Analiza erorilor si defectelor sistemelor electrice/electronice si evaluarea pagubelor prin aplicarea sistemelor de diagnostic, instrumentelor si tehnicilor corespunzatoare, realizarea reparatiilor necesare sau inlocuirea partilor defecte

  • Utilizarea si intelegerea intregii documentatii relevante incluzand desenele tehnice si manualele de mentenanta.

  • Efectuarea de lucrari de intretinere si reparatie in conformitate cu planurile de mentenanta sau la solicitarea superiorilor.

  • Se asigura ca toate sistemele electrice respecta desenele tehnice si standardele, verifica functionalitatea echipamentelor si sistemelor.

Beneficii:

  • tichete de masa

  • transport asigurat

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 268417032