2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj-Napoca
Postat 08 aprilie 2024

Angajam electrician cu experienta

Localizare

Cluj-Napoca

Suntem o firma specializata in instalarea, intretinerea sistemelor electrice din Cluj-Napoca si imprejurimi, si cautam un electrician experimentat si dedicat pentru a se alatura echipei.

Responsabilitati:

Instalarea, intretinerea si repararea sistemelor electrice in conformitate cu normele si reglementarile locale si nationale.

Diagnosticarea si remedierea defectunilor electrice.

Lucrul in echipa cu colegii pentru a finaliza proiectele in termen si conform standardelor de calitate.

Respectarea procedurilor de siguranta si a masurilor de protectie la locul de munca.

Cerinte:

Experienta demonstrata in domeniul electric, de preferat cel putin 2 ani.

Cunostinte solide in interpretarea schemelor electrice si a diagramele de circuit.

Abilitati excelente de diagnosticare si rezolvare a problemelor.

Capacitatea de a lucra eficient atat individual, cat si in echipa.

Certificare în domeniul electric (de exemplu, certificat de calificare electrician sau echivalent).

Capacitatea de a lucra la inaltimi si in conditii variate de lucru.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv.

Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Mediu de lucru placut si dinamic.

Beneficii suplimentare, cum ar fi tichete de masa si asigurare medicala.

Suntem pregatiti sa discutam pentru a stabili o intalnire !

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 249358426