2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 3
Postat 02 aprilie 2024

Angajam Electrician autorizat ANRE

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 21392071

OMEGA STAR SISTEMS societate în domeniul execuției de lucrări de construcții, infrastructură, angajează ELECTRICIAN AUTORIZAT ANRE

Căutăm un Electrician responsabil, cu experiență și cunoștințe solide în domeniu, detinator de autorizatie ANRE. Candidatul ideal va fi capabil să execute cu precizie și în siguranță o varietate de lucrări electrice, să diagnosticheze și să remedieze defecțiuni și să respecte normele și reglementările de siguranță în vigoare.

CERINȚE:

Diploma de electrician sau o calificare similara;

Autorizare ANRE;

Experienta anterioara in domeniul instalatiilor electrice;

Cunostinte solide despre echipamentele electrice si regulile de siguranta;

Abilitati bune de diagnosticare si rezolvare a problemelor;

Capacitatea de a lucra eficient intr-un mediu dinamic si solicitant;

Atentie la detalii si capacitatea de a lucra cu precizie.

RESPONSABILITATI:

Instalarea, intretinerea si repararea sistemelor electrice si a echipamentelor;

Diagnosticarea si remedierea defectiunilor si a problemelor electrice;

Montarea si conectarea echipamentelor electrice, inclusiv prize, intrerupatoare, tablouri de siguranta, etc.;

Verificarea si testarea instalatiilor electrice pentru a asigura conformitatea cu normele si standardele de siguranta;

Utilizarea echipamentelor si instrumentelor adecvate pentru executarea lucrarilor;

Respectarea planurilor si specificatiilor tehnice ale proiectelor;

Raportarea oricaror probleme sau defectiuni la supervizorul direct.

BENEFICII:

- Mediu de lucru placut;

- Salariu motivant;

- Echipa tânară, dinamică.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 268363624