2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Suceava
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Suceava
Postat 22 aprilie 2024

Angajam Electrician- Ambro SA

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

  • Experiență minim 2 ani într-o poziție similară, preferabil într-o companie de producție.

  • Diploma de calificare.

  • Dorința de a învăța și de a promova în cadrul echipei și companiei;

  • Spirit de echipă, responsabilitate, corectitudine;

  • Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi;

Descrierea jobului

  • Realizează lucrări de reparații și întreținere la utilaje automatizate de producție.

  • Organizează și desfășoară intervențiile pentru reducerea la minim a timpilor de oprire.

  • Completează raportul zilnic de activitate (pe mașini, timpi de intervenție, cauze, etc.).

  • Respectă procedurile de lucru și încadrarea în obiectivele stabilite;

Oferim:

  • Loc de muncă sigur, într-o companie stabilă din punct de vedere financiar;

  • Training la locul de muncă;

  • Posibilități de promovare;

  • Pachet salarial atractiv (salariu + tichete de masă + primă de productivitate + alte beneficii conform CCM).

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 266947813